به یاد سردار شهید قاسم سلیمانی

 
 
 
به یادش و برایش
از آسمان عرفان تابنده اختری رفت
وگنج علم و ایمان ارزنده گوهری رفت
سرباز پیشتازی از خیل عشقبازان
از صفحه ی شجاعت یکتا دلاوری رفت
حاج قاسم سلیمانی سردار دلها به شهادت رسید این خبری است که یکسال پیش در چنین روزهایی غم و اندوه را در دلهایمان نهاد  و قلب بسیاری از ما را شکست.
یکسال است که از شهادت حاج قاسم سلیمانی شهید پرآوازه ایرانی، سردار دلهای همه ما مردم ایران می گذرد. یکسال است که دشمن او را پرپر کرده اما عطر و بوی تفکر حاج قاسم میان همه مردم پخش شده و هر کدام از ما بوی غیرت و مردانگی ایشان را استشمام کرده و حالا هر کدام تبدیل به یک حاج قاسم شده ایم.
سردار دلها، یک سالی است که دیگر سایه ات بر سر ایران نیست اما نگران نباش یاد و فکر تو همیشه در قلب مردم این مرز و بوم خواهد بود. یک سال است که پر کشیده ای و اکنون سالروز شهادت توست اما این را بدان که داغ شهادتت هنوز بر دل مردم کشورمان و جوان های این مرز و بوم تازه است و آنها تمام تلاششان را در راستای پیشرفت و تعالی جامعه خواهند کرد تا انتقامی سخت از دشمن بگیرند. اکنون مردم هر کدام به نوع خود با غیرت و مردانگی شان سعی می کنند راه تو را ادامه دهند و در مسیر پیشرفت جامعه و نابودی دشمن تلاش کنند.
 حاج قاسم، شهادت گوارای وجودت. حتم داریم که آرزوی شهادت داشتی، چون شهادت آرزوی مردان خداست، حتم داریم که هرباره در آرزوی شهادت پا به جبهه به جنگ می گذاشتی. حال یک سال است که به آرزویت رسیده ای و اکنون می‌دانیم که در بهشت ابدی او مورد رحمت و مغفرتش قرار گرفته‌ای و در ردیف یاران بهشتی ات هستی پس در بین آن ها شاد باش و بدان که کسانی که دنباله رو تو بودن انتقامت را خواهند گرفت.
حاج قاسم، شهادتت درسی برای همه ما بود. درسی که به ما می‌گوید دشمن چقدر نسبت به ما کینه و نفرت دارد. این کینه چقدر عمیق است که حاضر شد تو را این گونه به شهادت برساند دشمن با این کارش سردار سلیمانی را وارد قلب و دل انسانها کرد و حالا همه حاج قاسم را با نام سردار دلها می‌شناسند.
سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان باوفایش ابومهدی المهندس و سردار حسین پورجعفری و همه شهدای مقاومت را گرامی میداریم و به روح پرفتوحشان درود می فرستیم و راهشان پر رهرو باد.
روابط عمومی، شورای فرهنگی و امور ایثارگران برق منطقه ای کرمان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید