کسب رتبه های برتر مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای کرمان در سال 97

به گزارش گروه مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای کرمان، تلاش و پیگیری مستمر و برگزاری جلسات و بازدید های تخصصی مختلف جهت اعمال سیاست های مدیریت مصرف خصوصاً با توجه به شرایط سخت کمبود تولید در دوره پیک سالانه بار سال 97، اقدامات پیک سایی و اجرای برنامه های مدیریت بار منجر به نتایج ارزشمند و کسب رتبه های برتر مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای کرمان در سطح کشور گردید.

این گزارش حاکیست در سال 97، با توجه به پیگیریهای انجام شده، همکاری صنایع در طرحهای مختلف مدیریت مصرف در طول سالهای اخیر بی نظیر بوده خصوصاً با توجه به اینکه تعدادی از صنایع به طور جدی در برنامه ذخیره عملیاتی مشارکت کرده و تعامل موثر و مفیدی در زمینه مدیریت بار با شرکت برق برقرار نمودند. همچنین در دوره پیک، پایش بار مشترکین به صورت روزانه انجام شده و اقدامات لازم برای کنترل بار عملی گردیده است.

خلاصه ای از اهم نتایج حاصل شده برنامه های پاسخگویی بار شرکت برق منطقه ای کرمان درسال 97 با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط شرکت توانیر و سامانه مدیریت پیک بار کشور به شرح جدول ذیل      می باشد. با توجه به جدول مذکور ملاحظه می گردد که میزان همکاری انجام شده در مقایسه با سهمیه کاهش پیک تعیین شده، چشمگیر و بسیار بیشتر بوده است.

دراین راستا اقدامات مربوط به مدیریت بار سال 98 نیز از سال گذشته آغاز شده و همچنان در حال پیگیری و اجرا است تا انشالله با همت و تلاش جمعی بتوانیم پیک بار سال 98 را با کمترین مشکل پشت سر گذاریم.

ردیف

شاخص عملکرد

مقدار (مگاوات)

توضیحات

1

ماکزیمم عملکرد برنامه کاهش 24 ساعته

161/24

رتبه دوم شرکتهای برق منطقه ای

2

ماکزیمم عملکرد برنامه اوج بار

97/36

رتبه چهارم شرکتهای برق منطقه ای

3

ماکزیمم عملکرد برنامه ذخیره عملیاتی

11/44

متوسط  درصد کاهش توان= 36/2

4

برنامه استفاده از مولدهای خودتامین

7/2

رتبه چهارم شرکت های برق منطقه ای

5

حداکثر عملکرد کل برنامه ها

193/47

سهمیه کل کاهش پیک=110 مگاوات

6

ماکزیمم عملکرد برنامه های مشترکین صنعتی

193/47

سهمیه کاهش پیک برنامه های صنعتی=

95مگاوات

جمع کل پاداش محاسبه شده

71/086/470/629 ریال

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید