در جلسه مدیرعامل با کارکنان شرکت مطرح شد: برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی تراز تولید و مصرف برق استان مثبت شد

 

 

 سرویس خبری افشان:  تراز توليد و مصرف انرژي برق در استان کرمان براي اولين مرتبه درتاريخ صنعت برق استان به میزان 142 مگاوات مثبت شد.

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان در جلسه ای که به مناسبت روز کارمند با  حضور نیروهای جوان شرکت برگزار شده بود ضمن اعلام این مطلب گفت:با بهره برداري از نيروگاه هاي جديد شوباد ، گوهران وسمنگان میزان تولید برق در استان کرمان بر مصرف پیشی گرفت که البته میزان قابل توجهی از این تولید با استان سیستان و بلوچستان تبادل شده است.

 

علی اصغر نصرالهی اظهار داشت: از سال 90 تاکنون  ظرفیت 3000 مگاولت آمپر در  پست های جدید بهره برداري  شده که شامل  2 پست 400 کيلوولت،7پست 230کيلوولت و 13 پست 132کيلوولت است.

 

وی همچنین افزود: در زمینه احداث خط نیز از سال 90 تا کنون 700 کیلومتر خط جدید مورد  بهره برداري قرار گرفته که شامل 9 خط 132 کيلوولت و3 خط 230کيلوولت است.

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گفت: خوشبختانه در زمینه انرژی های فتوولتائیک نیز پیشرفت خوبی وجود داشته و  بزرگترين نيروگاه خورشيدي کشوردر ماهان کرمان به بهره برداری رسد و همچنین کلنگ احداث بزرگترین نیروگاه خورشیدی خاورمیانه نیز زده شد.

 

وی در ادامه سخنان خود بر تاثیر اجرای پروژه های این شرکت بر مناطق جنوبی استان اشاره کرد و افزود: از سال 93 تاکنون

 

خاموشي هاي ناشي از کمبود وافت ولتاژشبکه انتقال   در این مناطق به صفر رسیده است.

 

 نصرالهی همچنین بر لزوم خوداگاهی و استفاده از نیرو و توان جوانی برای پیشبرد مسئولیت ها تاکید کرد و در پایان  در خصوص مسائل شرکت بحث و تبادل نظر صورت گرفت و به سوالات پاسخ داده شد.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

روزنگار

 

 

 

 

 

 

 

       7 بهمن

 


 

 

 

 

 

 

آمار بازدید

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان میباشد.طراحی توسط M.ghafari