برگزاری جشن عید غدیرخم

 

سرویس خبری افشان: به مناسبت عیدسعید غدیرخم مراسم جشنی با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت در محل تالار اجتماعات شرکت برگزار شد. در این مراسم مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان، ضمن تبریک این عید با اشاره به فرازهایی از نامه 31 نهج البلاغه به مراحل خودسازی اخلاق اجتماعی و ارزشهای اخلاقی از منظر امام علی (ع) اشاره کرد.

مهندس علی اصغر نصرالهی به بیان گزارشی از عملکرد شرکت پرداخت و گفت: با یاری خدا و  تلاش همکاران توانستیم  از ایام سخت پیک در تیرماه گذر کنیم و  شبکه به صورت پایدار برقرار بود.

وی افزود:  با وجود تنگناهای مالی و اجرایی و با جلسات فشرده راهکارهایی برای پروژه های کلیدی برداشته شد و همزمان با سفر وزیر نیرو پست های 400 کیلوولت بهرمان، ارگ بم و پست های 132 کیلوولت کرمان 3 و جهاد آباد به بهره برداری رسید.

مهندس نصرالهی اظهار امیدواری کرد: با به اتمام رسیدن احداث پروژه های رینگ 400 کیلوولت جنوب شرق  تا تابستان  سال  آینده  بستری ایمن و مناسب برای توسعه محقق می شود.

وی افزود: با توجه به مدار آمدن نیروگاه های متعدد در سطح استان تا 2 سال آینده شبکه ایمن است اما باید گام هایی برای توسعه و بلندمدت برداشته شود.

همچنین  حجه الاسلام عربپور امام جمعه شرکت در خصوص مساله غدیرخم و اهمیت موضوع امامت نکاتی را یاداور شد.

 در پایان این مراسم  از فرزندان همکار که در مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله کشوری و استانی حائز رتبه شدند تقدیر به عمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

روزنگار

 

 

 

 

 

 

 

         4 آبان

 

 

آغاز به کار اولین فرستنده تلویزیون دولتی در ایران به نام تلویزیون ملی ایران(1345)

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان میباشد.طراحی توسط M.ghafari