مراسم تشییع پیکر ۶ عضو تیم عملیاتی برق در گلباف برگزار شد

مراسم تشییع پیکر ۶ عضو تیم عملیاتی برق شرکت توزیع برق شمال استان کرمان امروز با حضور معاون هماهنگی شرکت توانیر کشور، مدیران عامل شرکت های برق استان کرمان، امام جمعه گلباف و جمعی دیگر از مسئولین در محل گلزار شهدای گلباف برگزار شد.

رخشانی مهر، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در این مراسم با اعلام اینکه با پیگیری‌های وزیر نیرو این عزیزان به درجه شهید راه خدمت نائل شدند گفت:این شهیدان عزیز بی خبر از سیل وسیلاب در راه خدمت به مردم جان خود را نثار کردند و زمینه اشتغال و بکارگیری خانواده‌های جانباختگان در صنعت برق مهیا شده است.

رخشانی مهر با اعلام اینکه ما در کنار خانواد‌ها و فرزندان این عزیزان هستیم بیان کرد:تمام خانواده ۵ هزار نفری صنعت برق کشور عزادار هستند و به خانواده های این عزیزان تسلیت می گویم.

همچنین حجت الاسلام عبدالرشیدی امام جمعه گلباف هم با اعلام اینکه این عزیزان مخلصانه با کمترین امکانات در مسیر‌های  سخت خدمت کردند گفت:هر کس عمل نیک برای خلق الله انجام دهد پاداش و عاقبت خیر نصیب آن می‌شودو این عزیزان در شب‌های قدر و در هفته کار و کارگر با درجه رفیع شهادت نائل شدند.

این تیم عملیاتی که ۱۲ اردیبهشت ماه به منظور پیگیری و بررسی چرایی قطعی برق منطقه گلباف عازم شدند در سیلاب گرفتار شدند و جان باختند.

نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.